Kategorie
Uncategorized

Czy zawsze warto wierzyć wróżbom?

Zdecydowałam się napisać ten artykuł, ponieważ niektórzy ludzie poprzez wróżby stają się zakładnikami przepowiedni. Musicie pamiętać, że osoba wróżąca bardzo stara się przepowiedzieć jak najlepiej Waszą przyszłość, sprawdzalność wróżb jest zazwyczaj całkiem spora, co jednak nie znaczy, że 100%

Dlatego nie wolno ślepo wierzyć w to co usłyszy się od wróżbity czy wróżbitki. Dotyczy się to zarówno wróżb pozytywnych jak i negatywnych. W przypadku pozytywnych, często osoba słysząca taką wróżbę osiada na laurach, nie chce się jej starać i liczy na samo przepowiednię. To duży błąd, bo potem mija czas, a wróżba wcale nie spełnia się. Taki człowiek ma pretensje do wróżbitki, a prawda jest taka, że gdyby się starał to wróżba najprawdopodobniej sprawdziłaby się, ponieważ była wypowiadana w czasie kiedy zamawiający ją był osobą obrotną, starającą się i prowokował los do pozytywnych wydarzeń.

Działa to także w przypadku negatywnych wróżb. Nie bierzcie ich za pewnik. Istnieje bardzo duża szansa, że jeśli będziecie starać się to unikniecie tej negatywnej przepowiedni. Pamiętajcie, aby nie kierować się ślepą wróżbą, ale mieć też sporo kontroli nad własnym życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *